Vienīgā vilkacim - страница 4



Oho, kā es šūpoju! Es biju smaidīga, skaista un gaiša, ar brīnišķīgu, sportisku figūru.

Un tad manā dzīvē parādījās Aleksandrs Serijs, talantīgs apmaiņas students un mans topošais vīrs. Patīkams, daudzsološs, mērķtiecīgs, viņš bija objektīvi pievilcīgs: tumšmatains, garš, ar labu figūru un patīkamu smaidu.

Saša sāka nemanāmi parādīties tuvumā, vispirms parādījās vispārējā kompānijā, un tad nemanāmi es izrādījos viņa draudzene. Sākām plānot nedēļas nogales, brīvdienas, brīvdienas, braucienu satikt vecākus, turpmāko dzīvi, svarīgus pirkumus, bērnus. Visu laiku visu plānojām, un pašas nemanot es padevos. Viņa nodeva šo smieklīgo, dzīvespriecīgo meiteni.

‍‌‌‌‌‌‌‌

Jā, es sāku atcerēties, cik nemanāmi, pakāpeniski Saša mainīja manu garderobi, intereses, kā viņš mani uzdrošinājās no maniem draugiem un klasesbiedriem:

"– Mīļā, šī kleita padara jūs mazliet vulgāru, jo vēlaties būt skolas psihologs, padomājiet pats."

"Pērciet kaut ko mierīgākās krāsās, šajā uzvalkā varat doties satikt manus vecākus."

"Šīs tavas draudzenes ir pārāk trokšņainas un paviršas, es pamanīju, ka viņas pastāvīgi novērš jūs no studijām, bet kā ir ar jūsu sapni?"

Un manā atmiņā sāka parādīties pārāk daudz līdzīgu frāžu.

Ko es esmu darījis?!

4. nodaļa

Tikai nesen sāku saprast, ka Saša veido mani par sev piemērotu sievieti, pilnībā nerūpējoties par manu personību, manām vēlmēm un centieniem.

Par laimi, es nenodevu savu sapni kļūt par bērnu psihologu. Viņa absolvēja koledžu, sekmīgi pabeidza praksi un nokļuva teicamā skolā ar jauktu izglītību cilvēkbērniem un vilkačiem. Atliek tikai nodrošināt, ka man ir atļauts strādāt ar vilkaču bērniem.

Uzreiz pēc darba iegūšanas un pastāvīgā līguma noslēgšanas ar skolu Saša man izteica piedāvājumu. Viņš pats jau bija dabūjis darbu labā, lielā uzņēmumā, kura filiāle bija mūsu pilsētā.

Tas bija uzņēmums, kas piederēja mūsu pilsētas lielākajam klanam Severinu klanam. Tāpēc Saša ļoti lepojās, ka nokļuva tik prestižā uzņēmumā, un es par viņu no sirds priecājos. Es pats patiesi mīlēju savu darbu.

Tikai nesen pat mans darba vadītājs un vecāko klašu psihologs Vladimirs Stepanovičs sāka dot mājienus, ka esmu sastingusi, man vajag satricinājumu, jaunus iespaidus.

Pēdējā sesijā, ko rīkojām pāris reizes mēnesī, Vladimirs Stepanovičs paskaidroja, ka es ievedu sevi strupceļā: mana uzvedība bija pārāk racionāla un dzīve pārāk garlaicīga.

Tas ir pretrunā ar manu raksturu un būtību un izraisa iekšēju disonansi. Rupji sakot, es apglabāju sevi, apglabāju sevi dzīvu, pārvēršos par garlaicīgu, nervozu sievieti.

Bet man ir tikai divdesmit četri, bet es jūtos kā trīsdesmit. Es gandrīz pārstāju sevi vērot, mana figūra jau bija nedaudz peldējusi. Jaunībā man bija lielisks izskats: es gāju peldēties, vingroju, mīlēja dejot un bieži gāju uz deju grīdām.

Es vienmēr mīlēju garas pastaigas un bieži skrēju no rītiem, veicu vingrinājumus tuvākajā parkā, devos dejās un pārgājienos. Bet jaunībai un skaistumam pirmais noteikums ir mazāk stresa, vairāk kustību.

Tas ir viss, šodien es sākšu atgūt sevi un savu dzīvi. Pēc darba devos iepirkties. Un ne tur, kur esmu iepirkusies pēdējos trīs gadus. Nē, es devos uz centru. Varbūt es nepirkšu daudz, bet es visu izmēģināšu ar prieku. Es iešu uz visiem veikaliem, kamēr man būs spēks un vēlēšanās.

Pēc trim stundām es jutos kā izspiests citrons. Esmu jau zaudējusi ieradumu nodarboties ar šīm aktivitātēm, kuras ļoti patīk daudzām meitenēm. Bet es satricināju sevi. Es redzēju sevi no malas, visās šajās modernajās un skaistajās lietās. Skaists iesaiņojums, bet pildījums mani pievīla.